ESP Mühendislik

ESP Mühendislik

ESP Mühendislik inşaat, otomotiv, mobilya, tekstil ve bir çok endüstriye dış cephe kaplamaları, yalıtım malzemeleri, Strafor, XPS, Taş Yünü, Sünger, Poliüretan malzemelere yönelik kesim ve şekillendirme yapabilen CNC ve Manuel Makineler ile 1994’ten beri her zaman yanınızda.


ESP Mühendislik Makinelerine Hızlı Bakış
Farklı Endüstrilere Yönelik Malzeme Kesim Çözümleri

ESP Mühendislik İnşaat, Otomotiv, Mobilya, Tekstil gibi bir çok farklı sektörün başlıca malzemeleri için kesim ve şekillendirme makineleri tasarlar. Taş yünü, cam yünü, gaz beton, alçıpan, strafor, EPS, XPS, sünger, deri, kumaş, cellular glas ve daha bir çok malzemeye yönelik kesim makinelerini keşfedebilir yada bize bir özel tasarım formu göndererek projenizi detaylandırabilirsiniz.


Otomobil Endüstrisine Yönelik Pratik Çözümler

Otomobil Koltukları için bilgisayar Destekli Stro Sünger Makineleri, Pleksiglass ve Deri Kesim için Lazerler ESP MühendislikteKesim Telleri

Bilgisayar Destekli ve Manuel Kesim Makineleri ile beraber ve bağımsız da kullanılabilen, farklı malzemeler için çok amaçlı kesim teli çeşitleri.

Uluslararası Pazarda ESP Mühendislik

Ücretsiz Kurulum ve Güvenilir Kargo

ESP Mühendislik Ücretsiz Kurulum ve Makine Kullanım Eğitimi Fırsatlarından Yararlanın. Lojistik Ortaklarımız ile Türkiye’de Yurtiçi Kargo, Uluslararası Gönderilerde TNT Güvencesi Sizinle.

Mobilya Endüstrisi için Kesim ve Şekillendirme Makineleri

MDF, Kontrplak, Deri, Kumaş, Sünger ve çok daha fazlası için kesim ve şekillendirme, Lazer ile özelleştirilmiş tasarımlarınızı işleme imkanı.


Strafor Kesme ve Şekillendirme Makineleri

Strafor Kesme Makinelerimizi keşfedin, yada markalarımız arasında yer alan STRAFORCU ile ihtiyacınıza yönelik strafor ürünlerini bize ulaşarak hemen sipariş edin.


3D Printer Parça Üretim Çözümleri, 3D Printer Çeşitleri

İsterseniz bize 3D Printer ile üretilen parçaların siparişini verin, isterseniz 3D Printer’ın kendisini satın alın. 3D Printer çeşitleri markalarımız arasında yer alan 3D TÜRK PRINTERS’da.


Daha detaylı bilgi almak ister misiniz?

Sorularınız mı var veya yardıma mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Yardım etmek için buradayız. ESP Mühendislik müşteri destek ekibimize WhatsApp’tan ulaşın. Hafta içi ve Cumartesi günleri 09:00-18:00 arasında her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Son Yazılar

ESP Mühendislik Bloglarına Göz Atın

Strafor Nedir ?

Ham petrolden imal edilmiş sentetik bir malzemedir. Yağ kısımdan haddelenerek elde edilir strafor ve rafine edilmesi sırasında küçük toplar şeklinde oluşur. Bu topların içine buhar enjekte edilmesi sonucu toplar şişer topoloji ve birbirlerine yapışır. Bu malzeme yalıtım amaçlı ya da paketleme malzemesi olarak kullanım alanlarına sahiptir. İki tuğla duvar arasında, çatı arasında ve gerektiğinde iç […]

Taş Yünü Nedir?

Volkanik kayaçların özellikle Bazalt’ın yüksek ısılarda eritilip yapı malzemesi özelliği kazanmış haline taş yünü ismi verilmektedir. Taş yünü genellikle binaların dış cephelerinde yalıtım malzemesi olarak kullanılmaktadır. Taş yünü içeriği sebebi ile yangına karşı dayanıklı olması ile de oldukça avantajlıdır. Bu nedenle inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan bir yapı malzemesidir. Taş yünü hem ısı hem de ses […]

Poliüretan Malzeme Nedir?

Poliüretan karbamat bağlantıları ile birleştirilen organik üniteler zincirinden oluşan bir polimerdir. Esnek ve esnemeyen köpükler, dayanıklı elastomerler ve yüksek performanslı yapıştırıcılar, sentetik lifler, contalar, halıların alt kısmı ve sert plastik yapımında kullanılırlar. Esnek poliüretan köpükler, poliüretan süngerler olarak da bilinirler ve yataklarda, mobilyalarda konfor malzemesi olarak vazgeçilmezdirler. Esnemeyen köpükler ise daha çok ısı ve ses izolasyonunda kullanılırlar. Poliüretan ürünlere çoğu zaman üretanlar da denir. Ancak etil karbamat olarak […]

İşleniyor…
Başarılı! Listeye girdiniz.

Site designed by Cube And Business in cooperation with ESP Mühendislik